Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Ciechan - Ciechanów

Ocena: 1.5/5

Informacje o klubie

NazwaCiechan
Adresul. Kilińskiego 4/8
Godziny otwarciacodziennie od 16-23
Muzykaróżna
Selekcjaod 18lat
Kontakt tel.(023) 6763744
Strona wwwwww.pubciechan.pl
E-mailinfo@pubciechan.pl
Gastronomiapelne menu
Cena piwaod 5,50zł
Cena drinkaod 9zł


PUB “CIECHAN” znajduje się w piwnicach kamienicy przy ul. Kilińskiego 4/8, usytuowanej w centralnej części starego miasta Ciechanowa, w bliskim sąsiedztwie Ratusza i Zamku Książąt Mazowieckich. Główne wejście do pubu, znajdujące się 3 metry poniżej poziomu ulicy usytuowano, w sąsiedztwie głównej bramy wjazdowej do Browaru “Ciechan”.

Schody wejściowe do pubu podobnie jak posadzka w dalszej części pubu (l ochy, vipy, pod schodami) ułożona jest z kamienia wiślanego. W głównej sali pubu atrakcją jest kominek ogrzewany co dzień drewnem. Proste drewniane ławy doskonale komponują się z łukową ceglaną zabudową piwnic. Nastrój tworzą płonące na stołach świece, antyczne lustra. Na ceglanych ścianach wiszą dyplomy otrzymane z miejscowego browaru za wystawiane piwo, oprawione w ramy etykiety piwa ciechanowskiego browaru i gablota z otwieraczami do butelek. W Przygotowaniu jest gablota do kufli będących własnością stałych klientów. Wewnątrz Pubu do dyspozycji jest ok. 80 miejsc siedzących, w tym dwie wydzielone sale dla 8-12 osób każda - "lochy" i "vipy".

Sala “lochy” utrzymana w surowym klimacie wyposażona w okrągły stół i drewniane krzesła. Na ścianach stare lustra z odbiciami etykiet ciechanowskich piw z przełomu lat 1975- 2005. W witrynie stojącej w rogu pomieszczenia stoją stare butelki po piwach i medale przyznane miejscowemu browarowi.W sali “vip” znajduje się zbiór naczyń mosiężnych, starych kufli do piwa i stara szafa ze stojakiem butelek z winem. Okrągły stół i drewniane krzesła oraz dyskretne światła tworzą niepowtarzalny klimat pomieszczenia.

Dużą popularnością w Ciechanie cieszą się koncerty, wieczory poezji, karaoke i wspólne oglądanie imprez na dużym ekranie. W lokalu serwowane są m.in. niepasteryzowane piwa z Ciechanowskiego Browaru i dania z mięsa grillowanego. W pobliżu Pubu Ciechan znajduje się parking, postój taxi i przystanek komunikacji miejskiej. Nad bezpieczeństwem czuwa system monitoringu i dyskretna ochrona.
Gorąco Zapraszamy!

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

 madziu...     
Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję